Автогара Ямбол


 

Разписание


 
 
Автобусни линии от Ямбол до ВЕСЕЛИНОВО

 Час: За: Сект.:  Цена: Превозвач: Дни:
 06:00:00 ВЕСЕЛИНОВО  6 0.80 лв. Чапъра ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 06:20:00 ВЕСЕЛИНОВО  7 0.80 лв.Сдружение  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 07:20:00 ВЕСЕЛИНОВО  6 0.80 лв. Чапъра ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 09:00:00 ВЕСЕЛИНОВО  7 0.80 лв.Сдружение  Всеки ден
 09:30:00  ВЕСЕЛИНОВО  6 0.80 лв. Раси ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 10:10:00 ВЕСЕЛИНОВО 60.80 лв. Дани 3 ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 11:50:00 ВЕСЕЛИНОВО  6 0.80 лв. Чапъра ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 12:00:00 ВЕСЕЛИНОВО  7 0.80 лв.Сдружение  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 12:30:00 ВЕСЕЛИНОВО 60.80 лв.Дани 3 ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  Съб  
 13:30:00 ВЕСЕЛИНОВО  60.80 лв.РИК ООД
 Всеки ден
 14:00:00  ВЕСЕЛИНОВО  7 0.80 лв. Сдружение  Всеки ден
 14:30:00 ВЕСЕЛИНОВО  60.80 лв. Дани 3 ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 15:25:00 ВЕСЕЛИНОВО  60.80 лв. Дани 3 ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  
 17:00:00  ВЕСЕЛИНОВО  6 0.80 лв. Дани 3 ЕТ  Пон  Вт  Ср  Чтв  Пет  Съб  
 17:30:00  ВЕСЕЛИНОВО  6 0.80 лв. РИК ООД  Всеки ден
 18:00:00  ВЕСЕЛИНОВО  7 0.80 лв. Сдружение  Всеки ден
 19:40:00  ВЕСЕЛИНОВО  7 0.80 лв. Сдружение  Всеки ден
 
 
 
© 2017 WWW.ARTEX.BG

Карта


За да видите картата в по-голям размер кликнете тук.

за информация и продажба на билети :

05.00 ч. - 20.00 ч.
тел. 046/661917 - Ръководител движение

Форма за контакти